אודותינו

מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק נדל״ן דירות חדשות ויד שניה

מגדלי ישראל-  סוכנות לשיווק נדל״ן דירות חדשות ויד שניה

סוכנות לשיווק נדל"ן "מגדלי ישראל" פעילה בשוק הנדל"ן משנת 2001 והשנים האלו לא היו מבוזבזות. במהלך זמן זה, יצרנו מדיניות ארגונית של החברה והמקצועניות של הצוות שלנו, אנחנו לא רק יצרנו את אמונם של לקוחות רבים שלנו, אלא גם זכינו לכבוד. אנו גאים להיות עזר לאלפי לקוחות שהפכו להיות חברים שלנו.

הפרסום הטוב ביותר הוא לא זה אשר כתוב באותיות גדולות על כרזות, אלה כאשר הם ממליצים אלינו. "מגדלי ישראל" מתמחה בניהול וייזום פרויקטים חדשים וארגון קבוצות רכישה באזור המרכז, הן ברכישת קרקעות קבוצתית לבנייה עצמית צמודות קרקע והן ברכישת קרקעות במגזר העירוני לבנייה רוויה.

החברה מנהלת מערכת ניהול קבוצתית – בשיתוף עם הגופים המובילים במדינת ישראל ועם עורכי דין, כלכלנים, שמאי מקרקעין, רואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים, קבלנים, יועצי מס, בעלי קרקעות ובנקים מלווים הגדולים בישראל. הבסיס העסקי שלנו הוא הערכה של כישורים ויכולות הכספיים שלכם.

אתם יכולים לקבל מידע על כל ההוצאות עבור קנייה ומכירת נכס בתחום הנדל"ן. אתם יכולים לקבל כל אינפורמציה לגבי עסקאות שקשורות בתחום הנדל"ן. יש לנו מאגרי מידע נרחבים כדי להשיג את המידע הטוב ביותר.

אם החלטתם לקנות, למכור או להשכיר את הדירה, קוטג', וילה, קרקע, למצוא מקום להשקיע בתחום הנדל"ן, ממש לפני שאתה מעלים אלף שאלות: - איפה להתחיל? מה יקרה בשוק הנדל"ן? מה לעשות? כמה כל זה עשוי לעלות? את מי לשאול לאן ללכת?... אנו תמיד לשירותכם.

מגדלי ישראל – מובילה בין החברות הנדל"ן בישראל וצברה ניסיון רב של עסקאות בתחום הנדל"ן. בתחילת הדרך החברה לשיווק נדל"ן מגדלי ישראל זיהתה מספר עקרונות, אשר נותרו ללא שינוי: מקצועיות, אחריות, דיוק של ביצוע הדרכה ללקוח את הבעיות הצפויות בדרך, עמידה בהנחיות אילו העלה את הביטחון להתקדם ולהיות המובילים בשוק הנדל"ן. בפניה "למגדלי ישראל ", אתם יכולים לקבל יעוץ מקצועי על הנכס שבחרתם.

הסוכנים המנוסים שלנו מלווים את העסקה מההתחלה ועד הסוף, הם אחראים לתוצאות ולשמירה מדויקת של הזמן הדרוש כדי לא לאבד את העסקה. אתם יכולים גם לדון עם יועץ לקבלת משכנתא, לקבל כל מידע על תכניות הבנק הנוחות ורווחיות ביותר.

הבסיס של החברה שלנו הוא הערכה מקצועית של היכולות הפיננסית שלכם, תוצר של תשלום חודשי של המשכנתא, מידע על כל ההוצאות עבור קניה ומכירה. שיתוף פעולה עם הבנקים הגדולים בישראל למשכנתאות באופן משמעותי מזרז אישורים עקרוניים לקבלת משכנתא.

משא ומתן נכון יכולים להקטין את התשלומים החודשיים ולחסוך אלפי שקלים בקניית הדירה. בפניה אלינו, אתה יכול לשכוח מהבעיות הקשורות ברכישת נכס, אם זה להשקעה או למגורים.

לפי סקר שנערך באזור גוש דן ע"י עיתון מעריב בתחום: שרות, אמינות ומקצועיות זכתה במקום הראשון סוכנות לשיווק נדל"ן "מגדלי ישראל (בת-ים). הסקר הקיף 850 איש בגילאים ובמקצועות שונים. סוכנות לשיווק נדל"ן "מגדלי ישראל" עוסקת בתחומים נרחבים הקשורים למכירה, קניה והשכרה דירות, מגרשים, חנויות וארגון קבוצות רכישה.

במאגר של הסוכנות ישנם יותר מ9000 דירות חדשות ויד שניה בבת-ים, חולון והסביבה. בתחום עוסקים אנשי מקצוע מיומנים המלווים בייעוץ בנושא משכנתאות וייעוץ פיננסי בענייני נדל"ן.

בסופו של דבר, אתם מבינים שבחצר מאה 21 - זמן של אנשי מקצוע, ופירוש הדבר הוא כי ללא סיוע וגישור מקצועי קשה למצוא הזדמנויות בנדל"ן אשמח לענות על שאלות נוספות ולעמוד לרשותכם. בברכה- מגדלי ישראל ייזום עסקי נדל"ן ושיווק פרויקטים מגרשים, עסקים, וייעוץ פיננסי רח' בלפור 138 בת ים. טל': 03-5515880 נייד : 052-5427575