אודותינו

מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק נדל״ן דירות חדשות ויד שניה

מגדלי ישראל-  סוכנות לשיווק נדל״ן דירות חדשות ויד שניה

סוכנות לשיווק נדל"ן מגדלי ישראל פעילה בשוק הנדל"ן משנת 2001 והשנים האלו לא היו מבוזבזות. במהלך זמן זה, יצרנו מדיניות ארגונית של החברה והמקצועיות של הצוות, אנחנו לא רק יצרנו את אמון של לקוחות רבים, אלא גם זכינו לכבוד. אנו גאים להיות עזר לאלפי לקוחות שהפכו להיות חברים שלנו.הפרסום הטוב ביותר הוא לא זה אשר כתוב באותיות גדולות על כרזות, אלה כאשר הם ממליצים עלינו.

מגדלי ישראל מתמחה בניהול וייזום פרויקטים חדשים וארגון קבוצות רכישה, הן ברכישת קרקעות קבוצתית לבנייה עצמית צמודות קרקע והן ברכישת קרקעות במגזר העירוני לבנייה רוויה. החברה מנהלת מערכת ניהול קבוצתית – בשיתוף עם הגופים המובילים במדינת ישראל, עורכי דין וכלכלנים, שמאי מקרקעין ורואי חשבון, מהנדסים, אדריכלים, קבלנים ויועצי מס, בעלי קרקעות ובנקים מלווים הגדולים בישראל. הבסיס העסקי שלנו הוא הערכה של כישורים ויכולות הכספיים שלכם.

אם החלטתם לקנות או למכור נכס, להשכיר דירה, קוטג', וילה, קרקע, למצוא מקום להשקיע בתחום הנדל"ן, ממש לפני שאתה מעלים אלף שאלות: - איפה להתחיל? מה יקרה בשוק הנדל"ן? מה לעשות? כמה כל זה עשוי לעלות? את מי לשאול, לאן ללכת?... אנו תמיד לשירותכם.

אתם יכולים לקבל כל אינפורמציה לגבי עסקאות שנעשו בתחום הנדל"ן. לקבל מידע על כל ההוצאות עבור קנייה ומכירת נכס. יש לנו מאגרי מידע נרחבים כדי להשיג את המידע הטוב ביותר עבורכם. במאגר של הסוכנות ישנם יותר מעל 19000 דירות חדשות ויד שניה בבת-ים, חולון ראשון לציון, תל אביב והסביבה.

מגדלי ישראל – מובילה בין החברות הנדל"ן בישראל וצברה ניסיון רב של עסקאות הנדל"ן. בתחילת הדרך החברה זיהתה מספר עקרונות, אשר נותרו ללא שינוי: מקצועיות, אחריות, דיוק של ביצוע הדרכה ללקוח, להסביר ולתת יעוץ על הבעיות הצפויות בדרך, עמידה בהנחיות אילו העלה את הביטחון להתקדם ולהיות המובילים בשוק הנדל"ן. בפניה אלינו תקבלו יעוץ מקצועי על הנכס שבחרתם.

הסוכנים המנוסים שלנו מלווים את העסקה מההתחלה ועד הסוף, הם אחראים לתוצאות ולשמירה על הזמנים הדרושים כדי לא לאבד את העסקה.

שיתוף פעולה עם הבנקים הגדולים למשכנתאות באופן משמעותי מזרז אישורים עקרוניים לקבלת משכנתא. אתם יכולים לדון עם יועצים פיננסים שלנו לקבלת משכנתא, לקבל כל מידע על תוכניות הבנקים הרווחיות ביותר. העקרונות של החברה הוא הערכה מקצועית של היכולות והתכונות הפיננסית שלכם, תוצר של תשלום חודשי של המשכנתא, מידע על כל ההוצאות בקניה או מכירה של הנכס.

משא ומתן נכון יכולים להקטין את הסיכונים ולהקטין את התשלומים החודשיים לחסוך לכם אלפי שקלים בקניית הנכס. בפניה אלינו, אתה יכול לשכוח מהבעיות הקשורות ברכישת נכס, אם זה להשקעה או למגורים.

לפי סקר שנערך באזור גוש דן ע"י עיתון מעריב בקטגוריית מתן שרותי נדל"ן, זכתה מגדלי ישראל במקום הראשון לשביעות רצונם של לקוחות, יושר, אמינות ומקצועיות. הסקר הקיף 850 איש בגילאים ובמקצועות שונים. 

בסופו של דבר, אתם מבינים שאנחנו במאה ה 21 - זמן של אנשי מקצוע, ופירוש הדבר הוא כי ללא סיוע וגישור מקצועי, קשה למצוא הזדמנויות בנדל"ן אשמח לענות על שאלות נוספות ולעמוד לרשותכם. 

 

בברכה- מגדלי ישראל ייזום עסקי נדל"ן ושיווק פרויקטים מגרשים, עסקים, וייעוץ פיננסי רח' בלפור 138 בת ים. טל': 03-5515880