פרויקטיםלעמוד הקודם

B Tower - בת ים

B Tower - בת ים

אנחנו ב-מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק נדל"ן, נבחרנו על ידי יזמי הפרויקט, לנהל את מערך השיווק והמכירה של הפרויקט, וכמו תמיד, נעמיד לרשות כל אחד ואחת מהמתעניינים ורוכשי הדירות בפרויקט, את השירות הטוב ביותר!

פרויקט B Tower הינו פרויקט ייחודי המשלב את עולם העסקים של המחר עם דירות היוקרה שיבנו במקום. הפרויקט יכלול מרכז מסחרי, מגדל משרדים ובצמוד אליו ייבנה מגדל מגורי יוקרה. המרכז המסחרי של הפרויקט יכלול שתי קומות לצרכי מסחר, וכמו כן, יכלול מספר קומות לצרכי חנייה.

מגדל המשרדים ייבנה מעל שטחי המרכז המסחרי, ויתנשא לגובה של 29 קומות, אשר יאכלסו למעלה מ- 17,000 מ"ר של תעסוקה ומשרדים. מגדל המגורים יוקם בסמוך למגדל המשרדים, והוא יכלול למעלה מ-160 יחידות דיור, שיתפרסו על פני 46 קומות של המגדל.

פרויקט B Tower הוא ללא ספק העתיד החדש של העיר בת ים, והוא מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות הבאים לידי ביטוי הן בתכנון המרהיב של המתחם והן במיקום האטרקטיבי, שכן בסמוך לפרויקט, מתוכננת לעבור הרכבת הקלה העתידית ושתי תחנות הסעה מרכזיות. כמו כן, יוקצו משאבים רבים למטרות פיתוח סביבתי המותאם לצרכי המגורים והעסקים במאה ה-21. הפיתוח הסביבתי יכלול בין היתר: שטחים ירוקים מסביב למגדל המגורים, פארק רחב ידיים לנוחיות הדיירים במקום, הקמת כיכר מרכזית וחיבור כל הרחובות הסמוכים למתחם באמצעות מעברים פתוחים להולכי רגל, הגדלת רוחב המדרכות מסביב המתחם לכ-4-6 מ' ועוד מגוון נרחב של הליכי פיתוח.

אנחנו ב-מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק נדל"ן, מאפשרים לכם ליהנות מכל הצעות הרכישה האטרקטיביות ביותר בפרויקט, הן לצרכי מסחר ועסקים, והן לצרכי מחייה ומגורים. כמו תמיד, אנחנו ב-מגדלי ישראל, מעמידים לרשות כל אחד ואחת מכם, את יועצי הנדל"ן המובחרים ביותר בבת-ים. כל אחד ואחת מיועצי הנדל"ן שלנו, ילוו אתכם לאורך כל הדרך, החל משלב ההתעניינות בפרויקט, דרך ביצוע העסקה ורכישת הדירה ועד לקבלת מפתח.

פרויקט B Tower, מאפשר לכל אחד ואחת מכם, ליהנות מתפיסת מגורים מודרנית, המשלבת את עולם העסקים והמסחר לצד מגדלי יוקרה ואיכות. זה הזמן לבחון את כדאיות הפרויקט, הן ברמת השקעה לצרכי מגורים והן ברמת ההשקעה לצרכי מסחר ועסקים. אנחנו ב-מגדלי ישראל, מעמידים לרשותכם את הידע המקצועי הנרחב שלנו בתחום הנדל"ן, וכמו כן, מאפשרים לכם ליהנות מהיכרות רבת שנים עם ענף הנדל"ן בעיר בת ים.

במידה וגם אתם מעוניינים לבחון את אפשרויות הרכישה המגוונות בעתיד המגורים של העיר בת-ים, הסוכנים המנוסים שלנו ילוו גם אתכם מראשית העסקה ועד לסופה!


כדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
         
השם שלך*:
עיר*:
הדואר האלקטרוני שלך*:
הטלפון שלך*:
לקבלת מידע נוספת, שאלות, הצעות:
* - שדות מסומנים הם שדות חובה.