פרויקטיםלעמוד הקודם

פרויקט מגורים חדש קו ראשון לים, "אזורים חוף בת ים"

פרויקט מגורים חדש קו ראשון לים, "אזורים חוף בת ים"

מגדלי ישראל החלה בשיווק דירות יוקרה בבת-ים פרויקט מגורים חדש קו ראשון לים. לאור ההצלחה המסחררת של חב' מגדלי ישראל בשיווק דירות יוקרה בדרום-מערב העיר בת ים , נבחרנו גם הפעם לשווק את פרויקט המגורים האקסקלוסיבי של חב' אזורים.

חולמים על מגורי יוקרה? רוצים ליהנות מדירות הממוקמות בתוך מגדל יוקרתי –קו ראשון לים? זה הזמן להכיר מקרוב את פרויקט המגורים היוקרתי "אזורים חוף בת ים", המאפשר גם לכם ליהנות מדירות יוקרה- במגדל מגורים בן 36 קומות בטיילת בת-ים.

אנו ב-"מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק נדל"ן, נבחרנו על ידי קבוצת אזורים להיות המשווקים העיקריים של הפרויקט היוקרתי בבת ים, וזאת בשל הניסיון הרב תחומי שלנו בשיווק דירות יוקרה באזור. במידה וגם אתם מעוניינים לקחת חלק בהצלחה המדוברת של השנה בענף הנדל"ן באזור המרכז, זה הזמן לפנות למשרדי "מגדלי ישראל", וליהנות מהצעת רכישה אטרקטיבית למבחר

דירות בפרויקט של אזורים.

מגדל המגורים היוקרתי "אזורים חוף בת ים" הינו מגדל מגורים מרשים ומיוחד שמעבר למיקומו הייחודי אל מול רצועת הטיילת של העיר בת-ים, הוא מעניק לכם מספר יתרונות משמעותיים באיכות החיים. בין יתר היתרונות תמצאו: חיפוי אבן מרשים בכל חזיתות המגדל, טרקלין כניסה מעוצב בחלל מוגבה, חנייה תת קרקעית לכל דייר במגדל, מועדון לרווחת הדיירים, שומר בכניסה למגדל, לובי קומתי מעוצב, פיתוח סביבתי מושקע וירוק, בנייה בהתאם לתקני הבנייה הירוקה בישראל, חדר אופניים בשטח המגדל ושטח המיועד לאכלוס חדר כושר לרווחת הדיירים.

מגדלי ישראל –הכתובת שלך למגורי יוקרה בבת- ים!
"מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק הנדל"ן" המובילה ביותר בבת- ים ,אנו פועלים לרשותכם מאז שנת 1995, ולאורך כל שנות פעילותינו הקפדנו על מתן שירות מקצועי, אמין, אחראי ומסור לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

הפרויקט ילווה על ידי בנק הפועלים, כנגד כל סכום שיופקד לטובת הפרויקט יועבר ערבות על פי חוק מכר.

במידה וגם אתם חולמים על מגורי יוקרה –קו ראשון לים, זה הזמן ליהנות מהשילוב המנצח בענף הנדל"ן המקומי, הכולל את מגדל היוקרה "אזורים חוף בת ים" ואת השירות המסור של צוות "מגדלי ישראל". במידה וגם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות באיכות החיים המוענקים לכם בכל אחת מדירות היוקרה בפרויקט "אזורים חוף בת ים", זה הזמן לפנות אלינו ולקבל את מלוא המידע והשירות אודות הפרויקט.
מפרט מנצח בכל פרמטר!

דירות היוקרה בפרויקט המגורים "אזורים חוף בת ים", מאפשרים גם לכם ליהנות מתמהיל דירות 5 ו-4 חדרים עם נוף לים+ מרפסת שמש וחניה תת קרקעית. הדירות הינן בשטחים שונים, וזאת בהתאם לסוג הדירה בקומה המועדפת עליכם. בכל הדירות תמצאו מפרט טכני עשיר הכולל בין היתר: דלת ביטחון מעוצבת בכניסה לדירה, אינטרקום TV הכוללת גם מערכת שמע ביחידת ההורים, תריסי גלילה חשמליים בסלון וביחידת ההורים, אמבטיה אקרילית, ארונות מטבח איכותיים בעלות מנגנון סגירה שקט, משטחי עבודה במטבח- אבן קיסר במבחר דגמים לבחירה, כיור מטבח מנירוסטה או אקרילי בהתקנה שטוחה, ריצוף גרניט פורצלן 60*60 בכל שטח הדירה, מיזוג אוויר מלא לכל הדירה, חימום מים דירתי, נקודות גז ומים במרפסות השמש ועוד פינוקים קטנים וגדולים המעניקים לכם איכות לחיים!

כסוכנות נדל"ן מובילה באזור בת- ים והסביבה, אנחנו ב-"מגדלי ישראל" נשמח להעמיד לרשותכם את כל השירותים המקצועיים שלנו, הכוללים בין היתר את אפשרויות מכירת הדירה הישנה שלכם, קבלת משכנתא בתנאים מועדפים ללקוחות החברה.

לאורך כל שנות פעילותנו בענף הנדל"ן, זכינו להבעת אמון מלאה מצד לקוחותינו, שבמגוון סקרי דעת קהל מיקמו את "מגדלי ישראל" כסוכנות הנדל"ן המובילה, האמינה והמקצועית ביותר בבת- ים. במידה וגם אתם רוצים להצטרף למעגל הולך ומתרחב של לקוחות מרוצים אנא השאירו את פרטיכם המלאים בדף בית זה ונשמח לשרתכם במלוא היעילות והמקצועיות - זה הזמן לתאם עמנו פגישה. הקפה עלינו!


כדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
         
השם שלך*:
עיר*:
הדואר האלקטרוני שלך*:
הטלפון שלך*:
לקבלת מידע נוספת, שאלות, הצעות:
* - שדות מסומנים הם שדות חובה.