פרויקטיםלעמוד הקודם

דירות יד שניה בפרויקט Sea Park בוני התיכון בת ים.

דירות יד שניה בפרויקט Sea Park בוני התיכון בת ים.
ID: 7

מחפשים אחר הזדמנות הנדל"ן הכי אטרקטיבית בבת-ים? רוצים ליהנות ממגורי יוקרה במסגרת רכישת דירה בפרויקט מגורים נחשב, יוקרתי ומאוכלס? זה העיתוי המושלם להכיר את היצע דירות יד שנייה בפרויקט SEA PARK- בוני התיכון, בת ים!

מספר מילים על השיא החדש למגורים.

פרויקט SEA PARK, הינו פרויקט מגורים חדשני, אשר בנייתו הושלמה במהלך 2011. בפרויקט שלושה מגדלי מגורים בני 25 קומות המקיפים לנוף עוצר נשימה. הפרויקט הייחודי ממוקם באחד האזורים הכי שקטים ואיכותיים בבת-ים, והוא נמצא במרחק הליכה מחוף הים.

בכל אחד ממגדלי הפרויקט עומדים לרווחת הדיירים כל הפינוקים הבאים: חדר כושר, סאונה, מועדון דיירים רב תכליתי, וזאת בנוסף למפרט הטכני העשיר והמגוון של כל אחת ואחת מדירות היוקרה בפרויקט. במקביל, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של שירותים קהילתיים הנמצאים בסמיכות לפרויקט. שירותים אלו כוללים בין היתר: מגרשי משחקים, פארק ירוק, גני ילדים, בית ספר יסודי, נגישות מרבית לתחבורה ציבורית ודרכי גישה למרכז העיר, קופת חולים ושירותי מסחר נוספים.

דירות יד שנייה בפרויקט היוקרה.

כיום, שנתיים לאחר אכלוס הפרויקט במלואו, עומדות לרשותכם מספר מצומצם של דירות יד שנייה, המאפשרות גם לכם ליהנות משיא חדש של מגורי יוקרה בבת-ים. בין יתר הדירות העומדות לרשותכם כיום תוכלו למצוא:

דירת 5 חדרים מסוגננת ומעצובת הממוקמת בקומה ה-19
דירת 5 חדרים מעוצבת ומושקעת הממוקמת בקומה ה-21
דירת 4 חדרים המשתרעת על פני שטח כולל של 120 מ"ר בקומה ה-11 של המגדל

דירת פנטהאוז מדהימה הממוקמת בקומה ה-25 ומשתרעת על פני שטח כולל של 200 מ"ר ומרפסות בשטח של 130 מ"ר

בכל אחת מדירות יד שנייה העומדות לרשותכם במגדלי היוקרה של SEA PARK, תמצאו תכנון עיצובי מוקפד, נוף מרהיב ופתוח, מרפסות מדוגמות ועוד מגוון נרחב של פינוקים קטנים וגדולים ההופכים את המגורים בדירה לחוויה יוקרתית ואיכותית בחיים.

במידה וגם אתם רוצים להצטרף לסיפור ההצלחה בענף הנדל"ן של בת- ים המתחדשת, זה הזמן ליצור קשר עם נציג המכירות מטעם "מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק נדל"ן", האחראית על הליך המכירה של דירות יד שנייה בפרויקט.

"מגדלי ישראל- סוכנות לשיווק נדל"ן", היא למעשה סוכנות הנדל"ן המובילה והגדולה ביותר בבת-ים, והיא מעמידה לרשותכם מגוון נרחב של שירותים הנלווים להליך רכישת דירות למגורים או להשקעה בבת-ים. שירותים אלו כוללים בין היתר ייעוץ מקצועי בתחום המשכנתאות והייעוץ הפיננסי בענייני נדל"ן, וכמו כן, צוות מקצועי, מסור ונאמן, המעמיד לרשותכם את שירותיו האיכותיים לאורך כל הליך הרכישה


כדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
         
השם שלך*:
עיר*:
הדואר האלקטרוני שלך*:
הטלפון שלך*:
לקבלת מידע נוספת, שאלות, הצעות:
* - שדות מסומנים הם שדות חובה.