פרויקטיםלעמוד הקודם

מגורי בוטיק פרויקט "פנינת שפירה" בת-ים

מגורי בוטיק פרויקט
ID: 8

אנחנו ב-מגדלי ישראל-סוכנות לשיווק נדל"ן, מלווים גם את הליכי המכירה של דירות היוקרה בפרויקט המגורים החדש, וכמו תמיד, מאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך, החל משלבי ההתעניינות הראשונים בפרויקט, דרך ביצוע העסקה ועד לקבלת מפתח על ידי יזם הפרויקט.פרויקט המגורים החדש המוקם בימים אלו ברחוב שפירא, מאפשר לכם ליהנות ממגוון נרחב של יתרונות באיכות החיים. בפרויקט המגורים החדש מתכוננים להיבנות כ-11 דירות בנות 4 חדרים כל אחת. הדירות בפרויקט יבנו על בשטח של 92 מ"ר, הכולל: יחידת הורים מפנקת + 12 מ"ר מרפסת שמש. כל הדירות בפרויקט הן דירות חזית עם 3 כיווני אוויר.
כמו כן, תמצאו בפרויקט החדש: לובי מפואר, חניה מקורה לכל דייר, קרבה אידיאלית למרכז העיר ולחוף הים, ועוד מגוון נרחב של פינוקים במסגרת המפרט הטכני המשובח.

להלן עיקרי מפרט הטכני בפרויקט "פנינת שפירא":

• אריחי גרניט פורצלן 60X60
• כלים סניטרים
• חלונות זכוכית בידודית
• דלתות פנים מעוצבות (פנדור)
• מטבח שיש אבן קיסר הכולל ארונות (טופז)
• מערכת אינטרקום במעגל סגור
• חשמל תלת פאזי
• ועוד....


מגדלי ישראל –איתכם לאורך כל הדרך

כסוכנות נדל"ן מובילה באזור בת- ים והסביבה, אנחנו ב-"מגדלי ישראל" נשמח להעמיד לרשותכם את כל השירותים המקצועיים שלנו, הכוללים בין היתר את אפשרויות מכירת הדירה הישנה שלכם, ייעוץ מקצועי לצרכי קבלת משכנתא בתנאים מועדפים, ליווי הליך רכישת הדירה בפרויקט ועוד.

לאורך כל שנות פעילותנו בענף הנדל"ן, זכינו להבעת אמון מלאה מצד לקוחותינו, שבמגוון סקרי דעת קהל מיקמו את "מגדלי ישראל" כסוכנות הנדל"ן המובילה, האמינה והמקצועית ביותר בבת- ים. במידה וגם אתם רוצים להצטרף למעגל הולך ומתרחב של לקוחות מרוצים זה הזמן להכיר מקרוב את כל היתרונות המקצועיים שלנו כסוכנות הנדל"ן המובילה והאיכותית ביותר בבת- ים.

כיום, מחיר דירת 4 חדרים בפרויקט "פנינת שפירא", עומד על החל מ-1,750,000 ₪. במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות המפנקים של מגורי בוטיק במרכז העיר ובסמוך לחופי הים המרהיבים של בת-ים, במידה וגם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של דירות יוקרה מרווחות ובעלות מפרט טכני מפנק, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות מיועצי הנדל"ן הטובים ביותר, זה הזמן לפנות אלינו, ואנחנו ב-מגדלי ישראל- סוכנות לתיווך נדל"ן, נעשה הכול על מנת להעניק לכם השירות המקצועי והטוב ביותר, החל משלבי הפנייה הראשוניים ועד להשלמת עסקת הרכישה. מגדלי ישראל- השירות שלנו. הבית שלכם.


כדי לצפות בתמונות גדולות של נדל"ן, לחץ על התמונה
         
השם שלך*:
עיר*:
הדואר האלקטרוני שלך*:
הטלפון שלך*:
לקבלת מידע נוספת, שאלות, הצעות:
* - שדות מסומנים הם שדות חובה.